Regulamin

  

 Regulamin świadczenia usług sklepu Bramy-Gates

§ 1

  -Ceny podane na stronie są cenami NETTO!

Bramy-Gates.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Marcin Firsowicz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BRAMY-GATES Firma Handlowo-Usługowa Marcin Firsowicz 48-316 Łambinowice , Szadurczyce 16 zarejestrowana pod numerem NIP: PL 754-111-35-35, REGON: 531612893 wpisana do CEIDG. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w naszym sklepie.

§ 2

Bramy-Gates.pl jest internetową sklepem, za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać elementy do bram i nie tylko.
Dokonywanie zakupów za pośrednictwem Bramy-Gates.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

Aby złożyć zamówienie, na zakładce PRODUKTY wybrać części jakie państwa interesują .i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

Odbiór zamówieni a może być dokonany osobiście w siedzibie firmy bez dodatkowej opłaty.

Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail bądź wiadomość sms  (tylko wtedy kiedy zaznaczy w komentarzu , że taką wiadomość zwrotną  chce otrzymać zgodnie z zaznaczoną podczas składania zamówienia opcją) potwierdzający przyjęcie zamówienia.

§ 3

Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub tel. w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.

Odesłanie zamówionego towaru następuje na adres Bramy-Gates,a firma zwraca pieniądze za zapłacony towar na rachunek zamawiającego.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, zamawiającemu wysyłany jest nowy towar w miejsce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, Bramy-Gates zareklamowany towar odsyła na własny koszt.

W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, Bramy-Gates informuje o tym Zamawiającego przez email bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny odpowiadajacy specyfikacji towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi Bramy-Gates

W przypadku zamuwionego a nieodebranego towaru koszty przesyłek (transportu ) ponosi zamawiający

 § 4

Sprzedaż elementów do bram ( czyt. kompletów, zestawów do samodzielnego montażu )

W tym przypadku Bramy-Gates.pl nie dokonuje bezpośredniej kontroli podczas montażu, obsługi i eksploatacji bram i nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo ich zainstalowania i jakość montażu

Treść instrukcji nie może stanowić podstawy do zgłoszenia jakichkolwiek reklamacji wobec Bramy-Gates

Odpowiedzialność za jakość montażu bram ponoszą osoby wykonujące montaż 

§ 5

Sytuacje awaryjne

W przypadku awarii bramy zakazuje sie samodzielnego przeprowadzania prac remontowych, polecamy kontakt z Bramy-Gates

W przypadku trudności podczas podnoszenia bramy, upewnij sie, że wszystkie elementy składowe bramy są prawidłowo zamocowane,a następnie sprawdż regulację. Jeśli natomiast są uszkodzone, to niezbędne jest skontaktowanie się z Bramy-Gates

§ 6

-Zamówiony towar ponadgabarytowy jest liczony według cennika i naliczeń Poczty Polskiej lub korporacji kurierskich

-działamy na korzyść klienta, możliwość samodzielnego wyboru sposobu dostawy

(Poczta Polska, kurier, dostarczenie przez BRAMY-GATES lub odbiór własny)

-zamówienia zbieramy od poniedziałku do piatku (rozwozimy w poniedziałek , a czas realizacji wysyłek to od 3 do 14 dni roboczych  )

-jeśli wcześniej ustalona trasa nie pozwala na dostarczenie przesylki jest ona priorytetem w następny poniedziałek

-Cena za dowóz w woj. opolskim 80 zł

-Transport do woj. dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, śląskie, małopolskie 150zł